OK
پاک کننده پوست پرودرما

پاک کننده پوست پرودرما یکی دیگر از محصولات پرودرما میباشد که این پاک کننده ها  در 2 نوع مختلف طبقه بندی شده است.

با خرید محصولات پاک کننده پوست proderma می‌توانید صورتتان را از هرگونه آلودگی حفظ کنید و پوستی زیبا داشته باشید.

پاک کردن آرایش صورت کار سختی است و این طور نیست که به‌توان همه آنها را به راحتی پاک کرد. زمانی که خسته‌اید پاک کردن ریمل از سخت‌ترین کار‌های دنیا است.

اولین قدمی که برای مراقبت از پوستمان باید انجام دهیم تمیز کردن آن است. پوست ما هر روز در معرض انواع آلودگی‌ها قرار دارد، آلودگی هوا و آلودگی ناشی از محصولات آرایشی و از قبیل آنها همه باعث خشکی پوست و یا باز شدن منافذ پوست می‌شود. صابون‌هایی که معمولا برای شستشوی بدن ساخته شده‌اند حاوی مواد شوینده بیشتر و قوی‌تری هستند و مناسب صورت نیستند چون باعث خشکی و سختی پوستتان شده و موجب سخت شدن اصلاح صورتتان می‌شود. .

پاک کردن آلودگی‌های روی پوست توسط صابون باعث از بین رفتن چربی پوست می‌شود برای همین پوست شما خشک می‌شود. مواد تشکیل دهنده صابون به صورتی است که سطح روی پوست را آماده جذب باکتری و ویروس‌های ناخواسته می‌کند. اگر مشکل خشکی و یا چربی پوست دارید می‌تواند مربوط به صابونی باشد که از آن استفاده می‌کنید.

برای حفظ پوست صورتتان بهتر است همیشه از آب ولرم استفاده کنید و از آب داغ استفاده نکنید و صورتتان را جلوی حرارت مسشتقیم قرار ندهید.

شستن صورت یک یا دو بار در روز کار خوبی است اما بیشتر از آن باعث آسیب به پوستتان می‌شود. اگر روزی آرایش و یا عرق نکرده‌اید از پاک کننده صورت استفاده نکنید و فقط صورتتان را با آب ولرم بشویید.

زمانی که از شیر پاک کن پرودرما استفاده می‌کنید نیازی به استفاده از صابون نیست. کافی است حداقل یک‌بار قبل از خواب به صورت دورانی آن را به صورتتان بزنید که معمولان این کار را با پنبه یا گاز استریل انجام می‌دهند و بعد از آن صورتتان را با آب بشورید. استفاده مداوم از پاک کننده پوست پرودرما  باعث شفافیت پوستتان می‌شود.

تونر‌ها معمولا بعد از استفاده از صابون و شیر پاک کن‌ها استفاده می‌شود. تونر‌ها دارای مواد مرطوب کننده و آرام کننده پوست هستند. تونر‌ها در دو نوع مخصوص پوست‌های چرب و معمولی و خشک وجود دارند