OK
کرم لایه بردار پرودرما

کرم لایه بردار پرودرما یکی دیگر از محصولات پرودرما میباشد که این کرم لایه بردار در 2 نوع مختلف طبقه بندی شده است.

همه ما از اهمیت پوست سالم و زیبا به عنوان یکی از اعضای اصلی و تاثیر گذار ظاهر با خبر هستیم. شاید به جرات بتوان گفت مفیدترین و کاربردی ترین محصول مراقبت از پوست کرم های لایه بردار پوست هستند. به طور میانگین در طی روز ، پوست صورت و بدن به بازسازی خود می پردازند.این فعالیت از طریق ریزش سلول های پوستی پیر و مرده انجام می شود. این فعالیت باعث از بین رفتن باکتری های غیر ضروری و آسیب رسان پوست و از همه مهم تر ایجاد زیبایی ،طراوت و در نهایت جوانسازی پوست می شود.

در این بین گاهی عواملی نظیر سن و سال بالا، ضخامت زیاد پوست و خشکی آن باعث ایجاد مشکل با جدا شدن سلول های پوستی مرده از پوست صوت و بدن شده و منافذ پوست را نیز می بندند. دقیقا همین نقطه بیانگر شرایطی است که لزوم استفاده از کرم ها و ژل های لایه بردار را خاطرنشان می کند. گاهی جدا شدن این سلول های پوستی پیر منجر به التهاب پوست نیز می شود. کرم لایه بردار خوب کمک شایانی در جهت کلاژن سازی ،پاک سازی پوست انجام می دهد و تا حد قابل توجهی از ملتهب شدن پوست جلوگیری می کند. در واقع انواع کرم های لایه بردار خوب به نوعی محرک پوست برای جوان سازی و طراوت بیشتر هستند.

انواع لایه بردار صورت و بدن

در کلی ترین حالت لایه بردارهای پوست یا به صورت کرم لایه بردار و یا ژل لایه بردار بوده و یا به صورت لوسیون های لایه بردار استفاده می شوند.همچنین شرکت آراشیمی آن را به شکل پن لایه بردار نیز تولید نموده است . اساسا لایه بردار ها باید با توجه به ناحیه مورد استفاده یعنی صورت یا بدن و نوع پوست انتخاب شوند. افرادی که دارای پوست خشک هستند باید از مصرف زیاد انواع کرم های های لایه بردار و یا ژل و لوسیون لایه بردار پرهیز کنند.

خصوصا کرم های لایه بردار قوی که منجر به خشکی بیش تر پوست این افراد می شوند. قاعدتا این موضوع در مورد افراد با پوست چرب صدق نمی کند. پوست های ترکیبی و معمولی نیز سرنوشتی مشابه با پوست چرب دارند. کرم لایه بردار و ژل لایه بردار برخلاف عموم لوسیون های لایه بردار اغلب برای پوست صورت مصرف می شوند.

ژل های لایه بردار اغلب به عنوان قوی ترین نوع کرم لایه بردار صورت شناخته می شوند. ژل های لایه بردار پرودرما قدرت زیادی در از بین بردن سلول های مرده پوست و جوش سرسیاه و اکنه پوست دارند.