OK
کرم ضد چروک پرودرما

کرم ضد چروک پرودرما یکی دیگر از محصولات پرودرما میباشد که این کرم ضد چروک در 3 نوع مختلف طبقه بندی شده است.

کرم ضد چروک یکی از مواد آرایشی و مراقبتی پوست می باشد. پوست انسان در اثر آلودگی ها و انواع موارد خارجی دچار خشکی و کمبود آب می شود. برای جبران خشکی پوست باید روزانه از یک کرم استفاده نمود. مهم نیست جوان هستید یا پیر، زن هستید یا مرد، شما باید حتما از یک کرم ضد چروک استفاده نمایید.

پوست صورت با گذشت سن و قرار گرفتن در معرض کم آبی و آلودگی ها دچار چین و چروکی می گردد. تقریبا از حدود 30 سالگی به بعد افراد کم کم چین و چروکی را بر روی صورت خود مشاهده می نمایند. برای مقابله با این چین و چروک ها باید اقداماتی را انجام داد و یکی از این اقدامات استفاده از کرم ضد چروک می باشد.

چگونه از کرم ضد چروک استفاده نماییم؟

نحوه ی استفاده از این کرم باید به طور روزانه باشد تا اثر گذاری مناسبی را بر روی چین و چروک های خود مشاهده نمایید. البته انتظار نتیجه فوری و به سرعت اصلا منطقی نیست. قطعا نتیجه استفاده از کرم ضد چروک را می توانید در طولانی مدت مشاهده نمایید.

بهتر است با ورود به سنین 30 و 40 پیشگیری های لازم را برای جلوگیری از ایجاد خطوط و چین و چروک ها انجام دهید. اگر چین و چروک ها عمیق و بسیار زیاد نباشند به راحتی می توان از این کرم ها نتیجه مطلوب را گرفت. مراقبت از پوست همیشه و برای تمام افراد بسیار مهم و حیاتی است. لطفا به پوست خود برسید تا در سال های آتی زندگی زیبایی صورت خود را از دست ندهید.

خانم‌های چند ساله باید به دنبال خرید کرم ضد چروک باشند؟

معمولا حدود سن 30 سالگی ساخت کلاژن در پوست کند شده و به تدریج متوقف می‌ شود. بنابراین شروع استفاده از کرم‌های محافظتی در حدود این سن پیشنهاد می ‌شود.

چرا بعضی‌ها پوستشان زودتر از دیگران پیر می‌ شود؟

رادیکال‌های آزاد تولید شده در پوست در نتیجه تابش اشعه آفتاب، به DNA سلول‌های پوست صدمه می ‌رسانند. البته مدت کمی زیر نور خورشید بودن ممکن است تغییر بارزی ایجاد نکند، ولی تماس‌های مکرر و طولانی با نور خورشید سبب پیر شدن تدریجی پوست خواهد شد. در کنار آفتاب، عوامل دیگری از قبیل سیگار، آلودگی هوا ، استرس و ... نیز در روند پیری پوست موثرند.

کرم ضد چروک از چه موادی تشکیل شده است؟

این کرم‌ها برحسب مارک‌ هایشان انواع متعددی دارند و کرم ضد چروک پرودرما حاوی اسیدهای میوه و رتینوئیدها، انواع آنتی‌اکسیدان‌ها و مرطوب‌کننده‌ها باشند. ویتامین‌های E و C و A نیز در بیشتر این کرم‌ها وجود دارند.

SPF30 كرم پوشاننده و ضد چروک رنگی دور چشم با

مشاهده

کرم ضد چروک و سفت کننده پوست صورت

مشاهده

کرم ضد چروک دور چشم و دور لب

مشاهده