OK
کرم روشن کننده پرودرما

کرم روشن کننده پرودرما یکی دیگر از محصولات پرودرما میباشد که این کرم روشن کننده در 4 نوع مختلف طبقه بندی شده است.

امروزه انواع کرم آرایشی و بهداشتی با خواص زیبایی و درمانی در بازار عرضه شده‌اند. بعضی از این کرم‌ها که با عنوان کرم روشن‌کننده شناخته می‌شوند برای روشن کردن پوست به کار می‌روند. چرا که در معرض مستقیم تابش خورشید قرار گرفتن، آلودگی در کلان‌شهرها و استرس و دغدغه‌های امروزی باعث شده پوست افراد بیشتر دچار لک و تیرگی شود. با پیشرفت لابراتوارهای داخلی و خارجی انواعی از جدیدترین و بهترین ژل روشن‌کننده و سرم ضد لک و یا پن روشن کننده برای روشن کردن پوست در بازار تولید شده است. این کرم‌ها بسته به نوع کاربردی که دارند باعث کاهش تدریجی تیرگی پوست صورت، پوست دست، تیرگی زیر بغل، کشاله ران و ناحیه تناسلی می‌شود.

در بسیاری از کرم‌های ضد آفتاب، ضدلک و روشن‌کننده مواد و ویتامین‌هایی به کار می‌رود که باعث کاهش لک‌ها و تیرگی‌های پوست می‌شوند. ویتامین‌هایی از جمله ویتامین A،E و C و موادی مثل لیپوزیوم آربوتین، ملفید، رومکس و غیره ازجمله‌ی آن‌ها هستند. این مواد قوی به مرور پوست را سفید و شفاف می‌کنند و می‌توان از آن‌ها برای جوان‌کنندگی و شادابی پوست هم استفاده کرد. زمان خرید کرم روی کارتونی که اطلاعات آن نوشته‌شده است را نگاه کنید. تاریخ‌ مصرف، مواد به کار رفته و ویژگی‌های آن را بررسی کنید. بعضی از کرم‌ها خاصیت حفاظت از پوست دارند و در برابر رادیکال‌های آزاد از پیری پوست جلوگیری می‌کنند. انواع کرم‌های زیبایی و بهداشتی و انواع لوازم‌آرایشی خوشبو کننده بدن با اسمش هستند که این ویژگی را دارند. بسیاری از افراد علاقه دارند کرم‌هایی استفاده کنند که پوست صورتشان را پر و چاق نشان دهد. انواع براق‌کننده‌ی لب و روغن شستشوی صورت آقایان و خانم‌ها در بازار تهیه و عرضه شده که علاوه بر درخشندگی پوست صورت را نرم و لطیف می‌کند.

اگر پوست دست‌ها یا صورت شما بر اثر کار زیاد یا تغییر آب و هوا تیره و پر التهاب شده است می‌توانید برای خرید این کرم روشن‌کننده قوی دست و صورت از سایت های مجاز و داروخانه ها اقدام نمایید. توجه کنید بهترین مارک کرم روشن‌کننده پوست صورت یا دست برای ترمیم و بازسازی پوست باید حاوی انواع ویتامین از جمله ویتامین A باشد. این ویتامین دو خاصیت مهم برای پوست دارد. اشعه خورشید را به خود جذب می‌کند تا مانع آسیب پوست شود و به ساخت کلاژن و استحکام پوست کمک می‌کند. در حقیقت می‌توان گفت این نوع کرم‌ها هم برای روشن‌کنندگی و هم جوان‌سازی و ضد پیری پوست کارایی دارند. که کرم روشن کننده پرودرما(proderma) دارای همه این ویژگی ها می باشد .

بهترین کرم روشن‌کننده برای پوست سبزه و سفید کرمی است که به مرور زمان شما متوجه روشن شدن پوست خود شوید. انواع روشن کننده وضد لک پرودرما را با قیمت مناسب در همه داروخانه ها و نمایندگی های مجاز می توانید تهیه نمایید . قیمت کرم روشن‌کننده پرودرما بسته به مواد به کار رفته در آن متفاوت است و با توجه به نیاز و بودجه‌ی شما انواع کرم های پرودرما تولید شده است . همچنین می توانید ماسک روشن کننده و یا پن روشن کننده را نیز جهت سرعت بخشیدن به رفع تیرگی و لک های پوستتان امتحان کنید .

پن روشن کننده پوست

مشاهده

ماسک روشن کننده صورت

مشاهده

کرم روشن کننده و ضد لک پوست دست

مشاهده

کرم روشن کننده و ضد لک پوست صورت

مشاهده